Close

Michał Derlicki

    Wielokrotny złoty medalista mistrzostw Polski i Miedzynarodowych Mistrzostw Polski w Wushu Sportowym / Kung fu Sportowym. Były reprezentant Kadry Narodowej Wushu. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktor Wushu Sportowego , Gimnastyki i Akrobatyki. Właściciel klubu sportowego Fight Klub Kolejowa na warszawskiej Woli. Trener Personalny w stworzonej przez siebie marce MOTIVATION to MOVE. Ambasardor marki REEBOK.   

    Kaskader filmowy i teatralny. Aktor/ Artysta Teatru Studio Buffo w Warszawie. Solista w międzynarodowej rewii na lodzie „Holiday on Ice” w spektaklu „TIME” / jako „speciality performer” w akrobatyce powietrznej na pasach. Reżyser opraw artystycznych, pokazów mody i innych wydarzeń artystycznych w Nashi Art Entertaiment Production. 

    Swoje pierwsze kroki w Wushu Sportowym stawiał pod okiem wietnamskiego nauczyciela NAM’a – Hai Bui Ngoc. Będąc w Kadrze Narowowej Wushu prowadzony był między innymi przez Zhang Fei Juna – jednego z niewielu chińskich nauczycieli kung fu w Polsce. Na półrocznym szkoleniu w Chinach jego nauczycielem był wielokrotny złoty medalista mistrzostw Chin w Wushu Sportowym – jeden z twórców Wushu Sportowego. Yuan Wen Qing.

    Zaraz po studiach wraz ze wspólnikiem założył Klub Sportowy Movement Designers znajdujący się na warszawskiej Woli przy ul. Kolejowej 9/11 http://www.fight-club.waw.pl Jednocześnie powstała Warszawska Szkoła Wushu – której był założycielem. W krótkim czasie szkoła przemieniła się w stoważyszenie i zmieniła nazwę na Warszawską Szkołę Wushu Sportowego.Na czele prezesa staną Michał Ignatowicz a stanowisko Vice prezesa obją Michał Derlicki. Szkoła funkcjonuje do dziś a jej uczniowie odnoszą sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

    W 2012 roku zają się akrobatyką powietrzną. Wraz ze swoją narzeczoną Natalią Dylczyk stworzył markę NASHIART ENTERTAINMENT PRODUCTION zajmującą się tworzeniem opraw artystycznych na różnego rodzaju wydarzeniach firmowych. 

Trener Personalny od 2008 roku.