Close

Praca nad samym sobą a sukces zawodowy.

No właśnie jak to jest. Jak praca nad samym sobą, nad swoją fizycznością przekłada się na sukces zawodowy. Niby co ma piernik do wiatraka – tak może powiedzieć przeciętny „Kowalski”, ale właśnie – to mój własny upór i dążenie do doskonałości nad fizycznością spowodował, że trafiłem do najlepszego teatru musicalowego w Polsce. Od  premiery „Romeo i Julii” minęło już ponad 13 lat. Pierwsza premiera musicalu teatru Studio Buffo miała miejsce w październiku 2004 roku na warszawskim Torwarze. Dzięki mojemu ówczesnemu nauczycielowi – Namowi ( Hai Bui Ngoc) trafiłem do teatru. Z początku moim zadaniem było układanie choreografii i pomoc Namowi w uczeniu artystów zespołu a koniec końców dostałem rolę Tybalta Capulettiego w spektaklu Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Właśnie parę dni temu 4,5,6 sierpnia 2017 zagraliśmy drugą premierę tego spektaklu. Tym razem zrealizowanej w projekcjach 3d. Był to pierwszy na świecie wodny musical 3d. Miałem przyjemność kontynuować soją rolę i zagrać w tym niesamowitym przedsięwzięciu. www.romoeoijulia3d.pl

Własna praca na samym sobą jest podstawą osiągania sukcesu – niezależnie w jakiej dziedzinie. Moje zamiłowanie do wschodnich sztuk walk i zdobycie wielokrotnie złotych medali na poziomie Mistrzostw Polski oraz Międzynarodowych Mistrzostw Polski oraz prowincji Chin – Shanxi zaowocowało pojawieniem się mojej osoby w spektaklu jako mistrz chińskich sztuk walk. Wiele lat dyscypliny wprowadzanej na treningach popchnęło mnie do samorealizacji z kolejnych dziedzin sztuki – praca nad dykcją, tańcem, grą aktorską itp. To właśnie wyniesiona dyscyplina ze sportu uaktywniła automotywację w działaniu na różnych płaszczyznach zawodowych.

fot. Wojciech Pepliński Teatr Studio Buffo

Jako trener personalny staram się przekazywać i wyrabiać wśród ćwiczących mechanizmy samodyscypliny. One właśnie popychają nas w każdym innym kierunku w którym chcemy iść.  Każdemu życzę samozaparcia i samorealizacji. Nazwa projektu trenerskiego Motivation to Move jest celem samym w sobie, a może powinienem zostać psychologiem ? 🙂 Każdy trener personalny po części musi nim być. To nasze zadanie.

Zapraszam na kolejne spektakle ” Romeo i Julia 3d”, które będziemy grać w studio Buffo. Zapraszam również na treningi by realizować pracę nad samym sobą !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *