Close

TRENINGI

TRENING STACYJNY

WORKOUT – to trening obowdowy. Wielopłaszczyznowy. Wspaniale sprawdza się jeśli za cel obieramy gubienie zbędnych kilogramów. 

dowiedz się więcej...
STRETCHING

Trening mający na celu poprawić zakresy ruchów w poszczególnych stawach. Trening rozciągający to wspaniałe dopełnienie dla innych  dyscyplin sportowych.

dowiedz się więcej...
AKROBATYKA

Akrobatyka podstawowa obejmuje naukę różnego rodzaju przewrotów, przerzutów, salt, stania na rękach. Sala na której trenujemy wyposażona jest w materace i odskocznie. 

dowiedz się więcej...
WUSHU

Chińskie Sztuki Walki Wushu to przepiękna dyscyplina sportowa. Sztuka dbająca o rozwój wielopłaszczyznowy – gibkość, siła, szybkość, koordynacja i wytrzymałość. Ciężka próba cierpliwości.

dowiedz się więcej...
AERIAL STRAPS

Aerial Straps to jedna z dyscyplin akrobatyki powietrznej. Potocznie zwana Pasami. To badzo siłowa i wymagająca sztuka latania w powietrzu na pasach. Źródłem rozwoju tej cyrkowej sztuki są koła gimnastyczne.

dowiedz się więcej...
SPORTY WALKI

Trening opierający się na nauczaniu i doskonaleniu elementów w sportach walki. Trening na tarczach to wspaniały element mocnego treningu wydolnościowego a także nauka samoobrony. 

dowiedz się więcej...