Close

TRENING ON-LINE !

TRENING ON-LINE ! 

Nastał czas jaki nastał, dla wielu z nas trenerów, artystów, przedsiębiorców mniejszych i większych firm będzie to trudny okres oczekiwania na poprawę sytuacji w kraju i na świecie. 

Na szczęście jako społeczeństwo, jako gatunek ludzki mamy predyspozycje dostosowywania się do sytuacji, a większość z nas odrazu ruszyła do analizy, wyszukania metod i możliwości wprowadzenia ich w życie. O treningach on-line rozważałem już 10 lat temu, na początku swojej kariery trenerskiej. Na tamten czas nie wprowadzałem tego w życie gdyż osobiście uważam, że nic nie zastąpi treningu w tak zwanym realu i tego się trzymałem. Trening on-line to jednak metoda, która pozwala oszczędzić dość sporo czasu trenerowi ale i ćwiczącemu ! ! Mimo to pozostałem przy tradycyjnych metodach prowadzenia zajęć personalnych czy grupowych Face2Face. 

Nastał taki czas aby zmierzyć się z takim tematem i oto i jestem ! Jako, że nie boje się nowych wyzwań a nawet lubię stawiać czoła nowym rozwiązaniom wprowadzam w życie treningi On-line. Na dzień dzisiejszy aplikacjami z których korzystam, są popularne video rozmowy typu Skype, Zoom, Viber czy FB messenger i to w zupełności starczy ! 🙂 

ZALETY:  TRENING ON-LINE PERSONALNIE : 

  • oszczędność czasu trenera i ćwiczącego ! 
  • trening może być wykonany w prawie dowolnym miejscu, w domu, na wyjezdzie służbowym, na wakacjach etc . Ćwiczenia będą dopasowane pod dane miejsce, asortymentu dookoła Ciebie oraz infrastruktury miejsca.

WADY : TRENING ON-LINE PERSONALNIE : 

  • utrudniona kontroli i korekta ćwiczeń podczas treningu 
  • brak możliwości wsparcia fizycznego podczas treningu

Zgodnie z zasadą – lepiej robić coś niż nic- wszystkich chętnych zapraszam na zajęcia online ! 

Po uzgodnieniu mailowym po prostu się zdzwaniamy i realizujemy jednostkę treningową ! 🙂 

Do zobaczenia w wirtualnym świecie ! 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *